گشایشی برای خانه سینمای مستند مازندران

گشایشی برای خانه سینمای مستند مازندران

مراسم افتتاحیه خانه سینمای مستند مازندران با حضور فعالان این عرصه، هنرمندان و مسئولان فرهنگی هنری برگزار می شود.

سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران ساعت ١٦ عصر جمعه ١٧ اسفند ٩٧ میزبان برگزاری برنامه افتتاحیه خانه سینمای مستند مازندران خواهد بود.

حسین نادعلی زاده، رئیس هیأت مدیره خانه سینمای مستند مازندران در این باره گفت: در این گردهمایی که با حضور نسل های مختلف مستندساز مازندران برگزار می شود، خانه سینمای مستند مازندران رسما افتتاح می شود.

وی افزود: در این برنامه که مدیرعامل و معاونین مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی نیز حضور خواهند داشت، علاوه بر رونمایی از آرم خانه سینمای مستند مازندران و افتتاح این خانه، از زحمات ارزنده و سالها تلاش پرثمر استادانی همچون «خسرو سینایی» «ابراهیم مختاری» و «فرشاد فداییان» همچنین به پاس موفقیت های اخیر تنی چند از مستندسازان جوان مازنی، از آنان تجلیل خواهد شد.

نادعلی زاده یادآور شد: خانه سینمای مستند مازندران تشکلی صنفی، هنری است که با تلاش و پیگیری جمعی از مستندسازان علاقمند، با اهداف آموزشی، تولید و پیگیری های صنفی، با حمایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران شکل گرفته است و با تشکیل مجمع عمومی از ٢٧ خرداد ماه سال جاری آغاز به کار کرده است.